čeština English Deutsch Polski Русский

Štramberská trúba Letenky Valašské království Zážitková univerzita

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

info@balickyzazitku.cz

ZÁŽITKY PRO 7 SMYSLŮ...

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač aktivit/zájezdů

 
 

Chci zasílat newsletter

Pasování na občany Valašského království

zobrazeno: 96606× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Všech chutí, Teambuilding & Teamspirit, Na hradech a zámcích, Na hradech a zámcích, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Na hradě Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hostýnské vrchy, Hrad Štramberk, Javorníky, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Vážení občané, nemáte rádi české politiky? Emigrujte z České republiky! Valašské království Vám opět otevřelo své hranice, zliberalizovalo svou imigrační politiku a příjimá nové zájemce o občanství!  Představujeme Vám možnosti, jak získat občanství přátelské a přívětivé země!

Království Valachů najdéte na severní a východní Moravě. Stačí vystúpiť na památnú horu Radhošť a uvidíte ho celé. Na slunka východě hraničí se Slovenskem; stačí sa edem přejíť chodníkom po hřebeni Javorníků a Bílých Karpat, to je hranica. Na severu súsedí Valašsko s Lachy a s jejich městy Frýdek a Místek a též s Novým Jičínem, Příborem. Tam, kde zapadá slunko, sa hory nížá; za Hostýnem už přechoďá k bohatému súsedovi, na Hanú. Ešče věcéj na jih, při Zlíně, Vizovicách a miškářských dědinách kolem Slavičína sú súsedy Valachů moravští Slováci a Luhačovské Zálesí. Tož tak!

nájvětšímu majetku Valachů patřá jejich zvyky, mudrosloví, pěsničky a tance a ta nájlepší slivovica.

 

Varianty a ceny:

od 500 Kč/osoba bez DPH včetně pasu, domovského listu, personálního zajištění a dopravy do vzdálenosti 25 km od Frenštátu p. R. Minimální velikost skupiny při této ceně je 10 osob. Minimální cena za pasování je 5000 Kč bez DPH. Za tuto cenu lze program objednat třeba i pro jednu osobu.

Cenu si však můžete určit Vy sami a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Pokud na základě aktivit v emigračním procesu prokážete vaši způsobilost stát se občanem Valašského království, čaká vás na závěr programu slavnostní ceremoniál. Pasování na občany Valašského království je obřad, při kterém je zájemcům o občanství oficiálně uděleno ve Valašském království právo domovské

1. Zájemci o občanství jsou nejprve dle zákonů VK vyfotografování do pasu ve valašském klobúku, s ovčí či kozí huňou a valaškou. 

2. Uchazeč o občanství je podrobně seznámen s Listinou práv a svobod Valašského království, poté poklekne na jedno koleno, slíbí věrnost Valašskému království, vypije jeden nebo více kalíšků valašské slivovice a je oficiálně pasován na občana VK. Poté je mu svěřen pas Valašského království a domovský list a již může užívat všech výhod i povinností, které mu jako občanovi Valašského království náleží:

Listina práv a svobód Valaského královstvjá

Práva

Čestní občané Valaského královstvjá majú následujúci neodpiratelná práva:

§1 Když sa Ti neco nelúbí, řekni to na plnú hubu a hlupému příkazu sa vyhni.
§2 Pamatuj na svoju dobrú náladu a pohodu; nedaj sa z ní vyvésť.
§3 Otrapom a žgryjom, co by Ťa nasírali, daj pěsťú mezi oči.
§4 Dřevo a uhlí si móžeš nechať složiť až před chalupu.
§5 Když sa sbírajú trnky a pálí slivovica, móžeš odejíťz práce, od roby aji od děcék, aji z vojny dezertovať.
§6 Móžeš si povykládať o čem chceš, s kým chceš, kde chceš a jak dlúho chceš.
 
Povinnosti
§7 Všecko móžeš ztratiť, ale humor si uchovaj. Jináč ztratíš všecky
práva, které sú v této listině potvrzené.
§8 Jak vyjdeš do světa, anebo když sa potkáš s cuzozemcem u nás,
nezapomeň pověděť o všeckém pěkném na Valachoch, a když si to
zaslúži, počastuj ho slivovicú.
 
Dobré rady z Valaského múdrosloví
Nemíšaj sa mezi otruby, nebudu ťa svině žrať.
S hlúpým sa neraď a psa proti srsti nehlaď.
Bohatým nešmajchluj a před mocnými nerad sa ukazuj.
V křaplavý zvon nezvoň a vlka na chromém koňu nehoň.

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pasování na občany Valašského království je určeno osobám starším 18 let. Všecko móžeš ztratiť, ale humor si uchovaj. Jináč ztratíš všecky práva občana Valaského královstvja!

Celkový čas:

Ceremoniál pasování bez fotografování trvá obvykle 30 minut až 1 hodinu. Závisí zejména na počtu osob a charakteru pasování. S fotografováním o 30 minut až hodinu déle, opět v závislosti na počtu osob. U početných skupin žadatelů o azyl/občanství zřizujeme tzv. „pasovací stanoviště“, kde pasování na občana Valašského království probíhá průběžně v průběhu celé akce.  

 

 

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde se pasování realizuje a délkou programu. Obvykle pasujeme 10 až 50 osob. U početných skupin žadatelů o azyl/občanství je však lepší zřídit tzv. „pasovací stanoviště“, kde pasování na občana Valašského království probíhá průběžně v průběhu celé akce a lze napasovat i stovky zájemců za den. Pasování se tak může stát i součástí větších akcí i když  v této podobě není úplně vhodné jako zakončení večerního programu, kde program slouží také jako zábava pro všechny, kdo ho sledují.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o občanství, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Pokud ceremoniál probíhá pod střechou, tak není závislý na počasí. V případě realizace venku, není možné za špatného počasí pasování realizovat.

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Nejlépe několik dní předem. Před pasováním je potřeba vyplnit údaje do pasů a domovských listů. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin a uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Doporučujeme fotografování do pasu a třeba i video. Pasování se za 16 let stalo téměř nedílnou součástí závěrečných večírků a vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ho kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace se Studiem na fakultě pálení a slivovicových věd VKU. Každého účastníka programu je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu akce Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Reference

Další balíčky

Audience u královny matky Jarmily I. Šulákové, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Štramberská hradní akademie pro děti, Valašská svatba, Honba za Štramberským pokladem, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Svatba na Zámku Holešov, Livecooking, Interiérová LED a UV show , Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Šermířská pohádka, Casino Royale, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Večírek s vůní slivovice, Netradiční návštěva království slivovice, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Teambuildingové akce, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Večerní zábava s programem TITANIC, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Upečte se svůj frgál - kurz pečení tradiční valašské speciality pro skupiny, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Kovbojské dovednosti aneb divoký západ u nás na východě, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , To nej ze Štramberka - program, pobyt, zájezd, Emigrace do Valašského království, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka***, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech.

Reference

22.6.2013 · Pavel Vokatý - RETIGO

Pane Harabiši, ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat za bezvadnou akci, z které byli a doufám, že ještě jsou, všichni naši partneři a kolegové nadšení. Všechno vyšlo dle našich představ.... Díky a přeji mnoho dalších povedených akcí. PS: Olin neměl chybu. S pozdravem/Best regards

Volba lorda do Valašského královského parlamentu, Castrol, 31.5.2012

Pasování na občany VK, Continental, 24.5.2012

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL, 2008

Dálkové studium na VKU LG 17.10.2008

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem 26.9.2008

Dálkové studium na VKU LG 12.11.2008

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil - 13. 11.

Výprava do VK - Eset Style, Soláň, 29. 1. 2009

Pasování na občany VK 23.4.2009 Merck Pharma

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You 2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, hotel Troyer 9.6.2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 28.6.2010

Pasování na občany VK, Microsoft 27.8.2010

Pasování MBG Group 15.1.2011

Studium na VKU Arcelor Mittal 30.3.2011

Pasování na Valachy - Schott 8.9.2011

Rodinné centrum, Emigrace do VK

Pasování Pustevny OSU 19.4.2012

Pasování na občany Vk, Refrasil, 10.5.2012

Exodus do Valašského království – Štramberk, 14.4.2012

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Setkání „burianovců“ ve Štramberku, 29.6.2012

BIKE FUN INTERNATIONAL, Emigrace do VK, 24.10.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

ALPISPORT - Oslava narozenin, 01.03.2013

MATADOR - Pasování na občany Valašského království

NESTLÉ - Pasování na občany Valašského království

RETIGO - Emigrace do Valašského království, 13.06.2013

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 15 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Balíčky zážitků

Tvorba www - Neofema s.r.o.